Lekárka:

MUDr. Martina Babecová

Sestra:

Bc. Monika Hermanová

Praktická sestra - asistent:

Zdena Ďurníková

Umiestnenie:

Poliklinika II
- 1. poschodie

Kontakt:

Ambulancia sa zameriava na diagnostiku a liečbu prieduškovej astmy, akútneho aj chronického kašľa, recidívujúcich infekcii dýchacích ciest, zápalov pľúc, post-covidové stavy. Starostlivosť o pacientov s chronickými ochoreniami-diagnostikovanou cystickou fibrózou, primárnou ciliárnou dyskinézou, bronchopulmonálna dysplázia odoslaných z centra (Bratislava, Martin, Banská Bystrica).

Zaoberá sa tiež posudzovaním pľúcnych funkcií pri vrodených vývojových chybách skeletu (skolióza, pectus carinatum, pectus excavatum).

Ordinačné hodiny

Poznámka:

OBEDŇAJŠIA PRESTÁVKA

POZNÁMKA:

E-mailová adresa platí pre pacientov, ktorí sú vedení v uvedenej ambulancii. Používa sa na objednávanie liekov na e-Recept. Neslúži na objednávanie pacientov.

Cenník zdravotných výkonov a služieb, pri ktorých možno požadovať úhradu (k nahliadnutiu tu).

Elektronické objednávanie

Tento druh objednávania sme zaviedli za účelom úspory času nášho ako i Vášho.

Objednať sa môžete na vyšetrenie tu.