Lekár:

041/46 04 629

Objednanie telefonicky:

041/46 04 189

Poskytujeme fyziatricko-rehabilitačné vyšetrenia a liečbu pre pacientov nemocnice a spádovej oblasti KNsP Čadca.

Príjem nového pacienta začíname evidenciou, vypíšeme mu rehabilitačný záznam a podľa objednania pacient pokračuje v ambulancii FRO, kde mu fyziater naordinuje rehabilitačnú liečbu. Po ordinácii liečby fyziatrom pacient pokračuje vo vyberaní jednotlivých liečebných procedúr.

Ordinačné hodiny

Pondelok  od 7.00 hod. do 15.00 hod.
Utorok     -
Streda  od 7.00 hod. do 15.00 hod.
Štvrtok     -
Piatok  od 7.00 hod. do 11.00 hod.

Cenník zdravotných výkonov a služieb, pri ktorých možno požadovať úhradu (k nahliadnutiu tu).

Elektronické objednávanie

Tento druh objednávania sme zaviedli za účelom úspory času nášho ako i Vášho.

Objednať sa môžete na vyšetrenie tu.

Objednať sa môžete i priamo v evidencii fyziatricko-rehabilitačného oddelenia osobne alebo telefonicky.