Aktuálne správy

Plagatik 24 Vážení zamestnanci, priatelia, priaznivci nášho občianskeho združenia,

aj tento rok sa uchádzame o 2 % z dane pre naše občianske združenie, aby sme mohli zrealizovať projekty jednotlivých oddelení Kysuckej nemocnice.
Vďaka Vašej pomoci sa nám podarilo zrealizovať už viacero projektov, ktoré prispeli ku skvalitneniu zdravotnej starostlivosti v našom zdravotníckom zariadení.
Za doterajšiu pomoc Vám ďakujeme a veríme, že 2 % opäť podporíte naše občianske združenie "Naša nemocnica v Čadci."

Tlačivá na stiahnutie:
pdfVyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane - rok 2023

pdfPotvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti - rok 2023

Postup krokov:
pdfPostup krokov na poukázanie 2 %

pdfPoučenie na vyplnenie vyhlásenia

Naša nemocnica v Čadci, občianske združenie sa uchádzalo so svojim projektom o Participatívne dotácie z dotačného programu Žilinského samosprávneho kraja.

Projekt bol zameraný na dokončenie parku – oddychovej zóny za chirurgickým pavilónom, kde  Kysucká nemocnica minulý rok na ňom vysadila jedle a malolisté lipy. V strede oddychovej zóny sa nachádza logo Kysuckej nemocnice.

Vďaka finančnej podpore Žilinského samosprávneho kraja a verejnosti, ktorá prostredníctvom online hlasovania podporila náš projekt, sme mohli získať finančné prostriedky na dobudovanie parku a zlepšenie verejného priestoru.